Zapoj se do Humbook výzvy a vyhraj!

Humbook už je zase o minutu blíž! Aneb festival už je za dveřmi, takže jsme si logicky vymezili jeden kalendář, kde odškrtáváme dny, čímž se mírně dostáváme do „panika“ módu. Co vám ale budeme povídat, těšeníčko těšení roste a roste. A vzhledem k tomu, že přijede Joelle Charbonneau a my milujeme její Stačí jen chtít, rozhodli jsme se knihou inspirovat a představit ji více lidem. Zkrátka vytvořili jsme Humbook výzvu #stačíjenchtít. A pozor! Naše výzva je ve skutečnosti soutěž o zajímavé ceny! 😀

Ve Stačí jen chtít byla speciální sociální síť, kde si každý mohl něco přát, ale aby se mu jeho přání vyplnilo, musel na oplátku splnit nějaký úkol. Zní fér, ne? Jasně, v té knize to nebylo úplně čisté, mělo to dominový efekt a vyeskalovalo to… nebudeme spoilerovat… Zpět k výzvě! 😉 Psali jsme, že jsme se inspirovali knihou, takže i vy můžete získat něco tím, že splníte úkol. A musíme říct, že je vážně dost zábavný a jeho plnění je hodně velká sranda! Určitě neváhejte a zkuste to! A přece jenom, zasmát se sobě, a vlastně i ostatním, není na škodu! 😀

A o co přesně jde?

Jaký je úkol?

Vezmi si do ruky libovolnou knihu. Tu otevři (pozor, nesmí jít o pracovní sešit) a přečti jakoukoliv větu na stránce. To by ale zvládl každý, proto naše zadání má malý háček! Větu musíš přečíst s kostkou ledu/ledovou kostkou (prostě kusem ledu) v puse. To vše natoč na video, sdílej na vlatním facebookovém profilu nebo stránce (jako veřejný příspěvek), označ Humbook stránku (@humbook) a přidej hashtag #StačíJenChtítVýzva. A poslední podmínkou soutěžení je nominovat tři kamarády, kteří musí výzvu natočit taky (klidně jim můžeš vymyslet trest, když se na výzvu vykašlou a nic nenatočí :-D).

Jo a nemusíš čekat, až tě někdo nominuje. Klidně začni řetězec sám! Natoč video a nezapomeň nominovat své tři kamarády.

Pokud si byl nominovaný víckrát, tak nemusíš točit znovu – určitě ale můžeš nominovat další.

Vyhrají tři lidé = soutěžíme tedy o tři ceny: 

  1. Snídaně o Humbook víkendu s Joelle Charbonneau + kupa knih (dle vlastního výběru v hodnotě 5000 Kč z albatrosmedia.cz)
  2. Snídaně o Humbook víkendu s Joelle Charbonneau + kniha od Joelle Charbonneau (jakákoliv od této autorky, kterou si na snídani budete moci nechat podepsat)
  3. Snídaně o Humbook víkendu s Joelle Charbonneau + kniha od Joelle Charbonneau (jakákoliv od této autorky, kterou si na snídani budete moci nechat podepsat)

Ale znáte to – odměna je super, ale zábava je k nezaplacení! 😉

Další důležitosti (jako termíny apod.) :

Výzva začíná 13. 8. 2017 a končí 15. 9. 2017.

Výsledky a výherce vyhlásíme do týdne od ukončení soutěže. Výhru není možné převádět, ani si za ni žádat náhradu. Pokud se výherce nebude moci zúčastnit snídaně, jeho výhru (včetne knih) věnujeme dalšímu v pořadí. Výherce budeme losovat ze všech platných účastníků výzvy.