Kup si lístek na HumbookFest 2018

Třetí ročník HumbookFestu se blíží! Největší young adult festival v Evropě se opět koná v Praze, tentokrát v Kongresovém centru, letos to vypukne 6. října.

Letos se na festivalu představí čtyři zahraniční hvězdy – Sara Raasch, Claudia Gray, Estelle Maskame a Sebastien de Castell. Z českých autorů jsme pozvali Kovyho, Dominiku Gawliczkovou, Petru Stehlíkovou a Pavla Bareše. HumbookStartem je Petra Machová. Kromě besed a autogramiád chystáme i workshopy, cosplay, make-up art, program s booktubery a mnoho dalšího. Mrkněte na kompletní program, další důležité info najdete v sekci FAQ. Společně s Leo Express jsme také nachystali slevu na cestu na festival.

Kupte si lístky

Nabízíme dva druhy lístků na HumbookFest – základní lístek, díky kterému můžete navštívit jakýkoliv program HumbookFestu mimo autogramiádu zahraničních autorů, a VIP lístek, který navíc obsahuje vstup na autogramiádu a plátěnou tašku HumbookFest s exkluzivní reading copy jednoho dosud nevyšlého young adult románu, zápisníkem, drobnými dárky a slevovými poukazy od našich partnerů. Autogramiádu zahraničních autorů jsme nakonec museli tímto způsobem omezit, protože bohužel není v silách jednoho člověka napodepisovat stovky knih v čase, který máme v programu vyhrazený. Podepsanou knížku si ale můžete koupit i na našem Humbook stánku. I těch však bude jen omezené množství.

Cena lístků se odvíjí od času nákupu. Do 9. září jsou lístky nejlevnější a postupně začnou zdražovat. Základní lístek stojí do 9. září 399 Kč, dále jeho cena stoupne na 449 Kč, VIP lístky jsou momentálně vyprodané..

KUP SI ZÁKLADNÍ LÍSTEK

► KUP SI VIP LÍSTEK (vyprodáno)

Proč je autogramiáda zahraničních autorů vázaná na VIP lístek? HumbookFest je především festival, svátek knihomolů plný besed, workshopů a zábavy. Autogramiáda je jen jednou z jeho částí. Loni se kvůli kapacitě nedostalo na HumbookFest mnoho z vás, kteří by rádi dorazili, proto jsme letos zvolili prostory trojnásobně větší. Při kapacitě 2 000 osob ale není možné uspořádat autogramiádu pro všechny. Není na to ani čas v programu a bohužel to není ani v silách autorů, kteří mají stanoveno v podmínkách, kolik knih jsou schopni během autogramiády podepsat, a také si přejí mít čas se s fanoušky pozdravit, vyfotit se s nimi atd. Na zahraničních festivalech jako je Bookcon nebo Yall fest je běžné, že se na autogramiádu kupuje vstupenka samostatně a je jich pouze omezený počet. Proto nám přišlo nejlepší řešení autogramiádu zahraničních autorů spojit s VIP vstupem za vyšší cenu. VIP vstupenek jsme dali do prodeje celkem 400, což je maximum lidí, které lze organizačně a i na základě stanovených podmínek v rámci autogramiády zvládnout. Loni vás ve frontě na podpis stál zhruba stejný počet. Dalších cca 200 podepsaných knih od každého autora dáme do prodeje i na náš stánek, aby si mohli knihu s podpisem pořídit i držitelé základních vstupenek. Cena podepsané knihy bude asi o 10 % vyšší než doporučená cena. Autogramiády českých autorů omezené nejsou. Doufáme, že HumbookFest pro vás není jen jednou velkou autogramiádou, že na něj většina návštěvníků jde kvůli programu, besedám, workshopům, že se jdou setkat i s českými autory, že se chtějí potkat mezi sebou. Proto doufáme, že se sejde i dostatek lidí, kterým bude stačit základní lístek a i tak si festival užijí.