Ivana Peroutková bude na Humbooku!

Víte, kdo další bude na Humbooku? Pokud čtete titulky k článkům, tak víte!!! 😀 Je to tak, těšit se můžete na Ivanu Peroutkovou. Na tu, od které mnozí z vás četli jako malí sérii o Aničce a jejích kamarádkách. No a protože Humbook je festival, kde jsou knihy pro trošku starší čtenáře, tak i Ivanino pozvání má důvod. Nebude tam jen pro setkání sentimentálního vzpomínání, s nenápadně zamáčknutou slzou v oku, na dětství. Nedávno jí v CooBoo vyšla Francouzská jízda!

„Konečně bude zachráněna! Ivaně se splnil sen – nejenže se dostala na Filozofickou fakultu a studuje divadelní vědu, ale jede na jazykový kurz do Francie. Do sladké Francie, na Západ, za hranice, které si myslela, že nikdy nepřekročí. Vyráží do Paříže, potkává mnoho nových lidí, seznamuje se s cizinci a stopem jede do Toulonu. Je to životní zkušenost, která ji změní, i když úplně jinak, než si myslela. Protože žádná cesta není taková, jakou si ji představujeme…“

Knížka s naprosto boží obálkou, velmi objektivně řečeno, a příběhu, který „stojí za neodložení z ruky, dokud není přečtený“. Což nám celé přijde prostě jako další důvod dorazit na Humbook!