Humbook už má událost – přidej se na ní a nic ti neunikne!

Miluješ knihy? A žiješ v přesvědčení, že je to sice závislost, ale zdravá? Takže se jí prostě odmítáš chtít zbavit?! Pak jsi jeden z nás! My knihy milujeme, a loni jsme si říkali, že je chyba, že neexistuje pořádné místo, kde bychom se my závisláci mohli scházet… Takové naše NB setkání (čti: setkání neanonymních bookaholiků) ! 😀

Takže jsme připravili literární festival a byla to pecka! Pojďme si to zopakovat! Je tu Humbook vol. 2! A co tě na něm čeká? Opět se můžeš těšit na osobní setkání se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli a bloggery. A stopro si užiješ zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu!

Druhý ročník Humbooku, festivalu knih, co hýbou vaším světem, se koná 7. října v MeetFactory v Praze a účast přislíbily např. Joelle Charbonneau, Jenny Hanová nebo A.G. Howardová.

Co bude ještě na Humbooku kromě knih a skvělých hostů? Veškeré informace budeme postupně odtajňovat na naší facebookové stránce i tady na události, tak se přidej a nezmeškej novinky kolem festivalu a samozřejmě i předprodej vstupenek.

A protože se na takové akce chodí minimálně ve dvou, pozvi i další přátele na Facebooku, kde má Humbook už vytvořenou „událost„.