Další záložky od Sharys ke stažení a k tomu soutěž o knížky a svíčky od Quacker Candle

Vzpomínáte si na záložky od Sharys, které měla na workshopu na loňském HumbookFestu? Dali jsme je po festivalu i s několika tipy na vybarvení ke stažení na náš web. A protože o ně byl fakt velký zájem, nachystali jsme novou sadu k těm největším dubnovým young adult peckám.

Stáhněte a vybarvěte si záložku k Renegátům, Wonder Woman, Prohnilému městu a Temné kráse. PDF k vytištění najdete tady. A protože Sharys dělá etikety na svíčky Quacker Candle, nachystali jsme pro vás fakt boží soutěž. Markéta vyrobila 4 zbrusu nové knižní svíčky: Noční můru, Wonder Woman, Morrighan a Ketterdam, které teď můžete spolu s knížkami vyhrát. Hledáme celkem 4 výherce, každý z nich dostane 1 knihu a 1 k ní přiřazenou svíčku. Co tedy pro výhru udělat?

  1. Vytiskněte si záložky a jednu či více si vybarvěte (pár tipů najdete v tomto článku).
  2. Hotovou záložku/y vyfoťte na Instagram (klidně jako součást nějaké knižní fotky, nebo prostě tak, aby vám to hezky sedlo do vašeho instagramového feedu, případně tématu).
  3. Označte @humbook, ať soutěžní příspěvek najdeme. (Můžete označit i @sharys_and_books a @quackercandle_books, ať se holky taky mrknou.)
  4. Použijte hashtag knížky a svíčky, kterou chcete vyhrát: #chcirenegaty #chciwonderwoman #chciprohnilemesto #chcitemnoukrasu (když nepoužijete žádný, bereme to tak, že je vám jedno, co vyhrajete).
  5. Stihněte to do 3. května 2018, další den totiž budeme losovat výherce.

Pastelky připravit! Tři, dva, jedna, TEĎ! 😀

Výherci: @B00ks.addicted, @marcelastolbova, @pajik189, @ta_co_miluje_knizky